Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 13 of 13 total

pr. side
Faldende orden
  1. LENOVO 00AY502 - 5 METER SFP+ PASSIVE DAC CABLE FRU
    LENOVO 00AY502 - 5 METER SFP+ PASSIVE DAC CABLE FRU

    Startende fra 493,17 kr

  2. nx360 M5 1x2, 2.5 12G HDD short cable, HW RAID
    LENOVO 00KA360 - nx360 M5 1x2, 2.5 12G HDD short cable, HW RAID

    Startende fra 269,00 kr

  3. 13 m LC-LC Fibre Cable
    LENOVO 00NA085 - 13 m LC-LC Fibre Cable

    Startende fra 239,11 kr

  4. 25 m LC-LC Fibre Cable
    LENOVO 00NA087 - 25 m LC-LC Fibre Cable

    Startende fra 358,67 kr

  5. LENOVO 39M5427 - DPI 32a Cord (IEC 309 3P+N+G)
    LENOVO 39M5427 - DPI 32a Cord (IEC 309 3P+N+G)

    Startende fra 1.434,68 kr

  6. LENOVO 39Y7937 - 1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power
    LENOVO 39Y7937 - 1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power

    Startende fra 261,53 kr

  7. LENOVO 40K9611 - DPI 32a Cord (IEC 309 3P+N+G)
    LENOVO 40K9611 - DPI 32a Cord (IEC 309 3P+N+G)

    Startende fra 1.434,68 kr

  8. DPI 32a Cord (IEC 309 P+N+G)
    LENOVO 40K9612 - DPI 32a Cord (IEC 309 P+N+G)

    Startende fra 1.158,20 kr

  9. DPI 60a Cord (IEC 309 2P+G)
    LENOVO 40K9615 - DPI 60a Cord (IEC 309 2P+G)

    Startende fra 1.793,34 kr

  10. 425MM CABLE
    LENOVO 46C9790 - 425MM CABLE

    Startende fra 448,34 kr

  11. 3m QSFP+ DAC Break Out Cable
    LENOVO 49Y7887 - 3m QSFP+ DAC Break Out Cable

    Startende fra 762,17 kr

  12. LENOVO 90Y9430 - 3m Passive DAC SFP+ Cable
    LENOVO 90Y9430 - 3m Passive DAC SFP+ Cable

    Startende fra 0,00 kr

  13. LENOVO 90Y9433 - 5m Passive DAC SFP+ Cable
    LENOVO 90Y9433 - 5m Passive DAC SFP+ Cable

    Startende fra 493,17 kr

Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 13 of 13 total

pr. side
Faldende orden