Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 12 of 12 total

pr. side
Faldende orden
  1. 1m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 00MJ168 - 1m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 291,00 kr

  2. 5m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 00MJ170 - 5m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 164,00 kr

  3. 25m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 00MJ172 - 25m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 373,00 kr

  4. 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
    LENOVO 00MJ178 - 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)

    Startende fra 761,00 kr

    Ikke på lager
  5. HD-SAS Cable to Mini-SAS
    LENOVO 00NV419 - HD-SAS Cable to Mini-SAS

    Startende fra 1.440,00 kr

    Ikke på lager
  6. 13.0 m LC/LC Fibre Cable
    LENOVO 23R7137 - 13.0 m LC/LC Fibre Cable

    Startende fra 239,00 kr

    Ikke på lager
  7. 1m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 6099ACSJ - 1m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 291,00 kr

  8. 5m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 6099ACSK - 5m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 164,00 kr

  9. 25m Fiber Cable (LC)
    LENOVO 6099ACSL - 25m Fiber Cable (LC)

    Startende fra 373,00 kr

  10. 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
    LENOVO 6099ACTA - 0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)

    Startende fra 746,00 kr

  11. 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
    LENOVO 6099ACTB - 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)

    Startende fra 761,00 kr

    Ikke på lager
  12. LENOVO 90Y9430 - 3m Passive DAC SFP+ Cable
    LENOVO 90Y9430 - 3m Passive DAC SFP+ Cable

    Startende fra 0,00 kr

    Ikke på lager
Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 12 of 12 total

pr. side
Faldende orden