Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 12 of 42 total

pr. side
Faldende orden
Side
  1. CISCO QSFP-40G-SR-BD - Cisco QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver
    CISCO QSFP-40G-SR-BD - Cisco QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver

    Startende fra 783,46 kr

  2. CISCO CVR-QSFP-SFP10G - Cisco QSFP to SFP/SFP+ Adapter (QSA) Module
    CISCO CVR-QSFP-SFP10G - Cisco QSFP to SFP/SFP+ Adapter (QSA) Module

    Startende fra 984,92 kr

  3. CISCO GLC-TE - Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module Copper
    CISCO GLC-TE - Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module Copper

    Startende fra 410,38 kr

  4. CISCO GLC-GE-100FX - Cisco 100FX SFP on GE ports
    CISCO GLC-GE-100FX - Cisco 100FX SFP on GE ports

    Startende fra 410,38 kr

  5. CISCO GLC-BX-D - Cisco 1000BASE-BX SFP, 1490NM
    CISCO GLC-BX-D - Cisco 1000BASE-BX SFP, 1490NM

    Startende fra 537,23 kr

  6. Cisco 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
    CISCO SFP-10G-SR-S - Cisco 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

    Startende fra 537,23 kr

  7. Compatible 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30m
    CISCO SFP-10G-T-C - Compatible 10GBASE-T SFP+ Copper RJ-45 30m

    Startende fra 656,61 kr

  8. CISCO 10-3063-01 - Cisco QSFP 40G Ethernet - LR4 Lite, LC, 2KM
    CISCO 10-3063-01 - Cisco QSFP 40G Ethernet - LR4 Lite, LC, 2KM

    Startende fra 1.231,15 kr

  9. CISCO 10-3118-02 - Cisco QSFP 4x10G Transceiver Module SM MPO 10KM
    CISCO 10-3118-02 - Cisco QSFP 4x10G Transceiver Module SM MPO 10KM

    Startende fra 2.462,30 kr

Vis som Gitter Liste

Showing items 1 to 12 of 42 total

pr. side
Faldende orden
Side